Kategorie:
kurs fryzjersko-stylistyczny

1.Kurs Fryzjersko-Stylistyczny.

Numer .Rejestr Instytucji Szkoleniowej. 2.14/00043/2020

Kurs dla Barberów.

Kurs keratynowego prostowania włosów koszt 900zł.

CEL KURSU

Kurs Fryzjersko-Stylistyczny ma na celu przygotowanie w maksymalnie krótkim czasie uczestników szkolenia do pracy w zawodzie fryzjer-stylista.

KURS  JEST IDEALNY DLA CIEBIE, JEŚLI:
  • Czujesz, że fryzjerstwo jest twoją wymarzoną drogą kariery i nie chcesz już dłużej tracić czasu.
  • Chcesz w jak najkrótszym czasie nauczyć się podstawowych umiejętności fryzjerskich, by jak najszybciej rozpocząć pracę w salonie fryzjerskim.
  • Chcesz uczestniczyć w kursie, podczas którego będziesz mógł spróbować własnych sił w prawdziwym salonie fryzjerskim i przekonać się na własnej skórze, że praca stylisty fryzur jest Twoją wymarzoną drogą kariery.
  • Dopiero stawiasz pierwsze kroki w zawodzie fryzjera.
LISTA KORZYŚCI

Otrzymasz certyfikat i zaświadczenie potwierdzający Twoje kwalifikacje.
udoskonalisz swoje umiejętności,

OPIS

Kurs fryzjerski INTENSIVE to oferta skierowana do osób kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania, którzy w krótkim czasie chcą opanować sztukę fryzjerską. Intensywnie, z naciskiem na trening praktyczny prowadzone zajęcia, mają na celu w maksymalnie krótkim czasie przygotować uczestników szkolenia do pracy w zawodzie fryzjer-stylista.Koszt szkolenia wynosi od 3500zł

 

2.Kurs dla Barberów.Kurs Barberski.

 

Dla początkujących od podstaw szkolimy indywidualnie termin i godziny dostosowujemy indywidualnie.Jesteśmy instytucją szkoleniową wpisaną do Urzędu Pracy nasz numer znajdziesz na naszej stronie w zakładce kursy szkolenia na samej górze.Koszt szkolenia 0d 4000 zł dla początkujących.