Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Stworzone dla kobiet, które mają wysokie wymagania.
Ciągły brak czasu, charakter pracy, styl życia wymuszają na nas staranny, zawsze świeży wygląd.
Zwykłe kępki nie satysfakcjonują już wymagających klientek, poszukują one czegoś bardziej trwałego, dyskretnego, a zarazem naturalnego w efekcie.

Jest to system profesjonalnej precyzyjnej aplikacji rzęs o naturalnym wyglądzie.
Rzęsy są syntetyczne jednak do złudzenia przypominają ludzkie.
Efekt jest spektakularny i natychmiastowy.
Trwałe przedłużanie i zagęszczenie rzęs naszą metodą polecamy szczególnie Pannom Młodym, ale także wszystkim paniom, którym zależy na pięknej oprawie oczu i podkreśleniu urody.

Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, „włosek po włosku” do naturalnych rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Na efekt końcowy składa się zatem wiele czynników, powodując otwarcie oka i nadając mu nową, szczególną wyrazistość.

Rzęsy klejone metodą „jeden do jednego, dwa do jednego i trzy do jednego” wyglądają i zachowują się zupełnie jak naturalne. Naturalne rzęsy mają swój indywidualny swój cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe.

Cykl życia rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadną wraz z rzęsami syntetycznymi.
Po 2 do 4 tygodni około 1/3 rzęs naturalnych wypada.

Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i bez względu na to czy mamy doczepione rzęsy czy nie, proces ten nie ulega zmianie, dlatego właśnie po upływie tego czasu należy je uzupełnić.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1 : 1 

Przedłużanie rzęs metodą 2: 1

Objętościowe

Uzupełnienie cena ustalana indywidualnie w zależności od metod